728 x 90Search Results For ''

 • Czego oczekujemy od regulacji ustawowych?

  Czego oczekujemy od regulacji ustawowych?0

  Stowarzyszenia zrzeszające psychoterapeutów dążą do wprowadzenia regulacji prawnych, odpowiadających na podstawowe potrzeby pacjentów i klientów – osób korzystających z psychoterapii. Przygotowaliśmy zestawienie sugerowanych rozwiązań, jakie powinny zapewniać akty prawne, wprowadzane w tym zakresie.

  Więcej...
 • Uwagi do projektu nowelizacji ustawy UD444

  Uwagi do projektu nowelizacji ustawy UD4440

  Instrukcja zgłaszania uwag do projektu ustawy o zmianie ustawy o ochronie zdrowia psychicznego 13.12.2022 r. Szanowni Państwo, Zachęcamy Państwa do składania uwag dotyczących projektu nowelizacji ustawy o ochronie zdrowia psychicznego, w którym zawarte są niepełne i ograniczające realizację naszych zadań zawodowych zapisy określające kim jest psychoterapeuta, czym jest psychoterapia oraz kto może stosować psychoterapię. Zmiany

  Więcej...
 • Porównanie stanu aktualnego oraz możliwych regulacji zawodu psychoterapeuty

  Porównanie stanu aktualnego oraz możliwych regulacji zawodu psychoterapeuty0

  Dlaczego ustawa jest lepszym i jedynym akceptowalnym rozwiązaniem kwestii regulacji zawodu psychoterapeuty? 05.12.2022 r. (aktualizacja: 9.12.2022)https://www.facebook.com/SNPPTP/posts/116352387968508 Stan obecny: Obecny system certyfikacji oparty o dorobek stowarzyszeń zrzeszających psychoterapeutów Ustawa: Ustawa wprowadzająca zawód psychoterapeuty Specjalizacja: Rozporządzenie wprowadzające specjalizację z psychoterapii Obszary regulacji istotne z perspektywy jakości szkolenia i kompetencji psychoterapeutów Dlaczego psychoterapeuci chcą ustawy, a nie rozporządzenia?

  Więcej...