728 x 90

By ułatwić kontakt ze sobą środowiska superwizorów i superwizorów aplikantów planujemy utworzyć grupę na WhatsAppie. Chętni by do niej dołączyć proszeni są o kontakt z Dominikiem Gawędą (mail: dominikgaweda@op.pl).

Pod tym linkiem umieszczamy projekt rozdziału o zasadach etycznych w superwizji. Wszelkie uwagi i opinie dotyczące projektu prosimy kierować na adres: j.gliszczynski@psychoterapia-silesia.pl

Szanowni Państwo,
Zarząd Grupy Roboczej Superwizorów SNP PTP ma przyjemność zaprosić wszystkich superwizorów i superwizorów aplikantów na spotkanie online pod tytułem „Superwizja psychoterapii w czasach pandemii” poświęcone głównie wymianie poglądów w trzech obszarach.
1/ Co wynika z formy superwizji online, jaka jest jej specyfika, zalety i wady itp?
2/ Jaki wpływ na superwizję psychoterapii ma sytuacja społeczna związana z pandemią oraz zjawiskami jej towarzyszącymi?
3/ Co doświadczenie związane z epidemią może zmienić w przyszłości w obszarze psychoterapii i superwizji?
Krótkie wystąpienia związane z powyższymi tematami wygłoszą Krzysztof Klajs, Krzysztof Małyszczak, Dominik Gawęda oraz Jarosław Gliszczyński.
Większość czasu będzie jednak poświęcone na wspólną rozmowę i dzielenie się refleksjami i doświadczeniami.Spotkanie odbędzie się 19.06.2020r. w godzinach od 9.00 do 13.00. Zgłoszenia uczestnictwa proszę kierować na adres mailowy: j.gliszczynski@psychoterapia-silesia.pl nie później niż do 17.06.2020 r. Osobom, które przyślą zgłoszenia zostaną wysłane informacje techniczne dotyczące spotkania.

Krzysztof Klajs Przewodniczący Zarządu SNP PTP
Jarosław GliszczyńskiPrzewodniczący Zarządu GrupyRoboczej Superwizorów SNP PTP

Na posiedzeniu w dniu 18.02.2016 r. Zarząd SNP PTP powołał Grupę Roboczą do spraw superwizji.W dniu 24.04.2016 r. odbyło się zebranie założycielskie Grupy Roboczej Superwizorów Psychoterapii SNP PTP. Ukonstytuował się Zarząd Grupy w składzie: Jarosław Gliszczyński (j.gliszczynski@psychoterapia-silesia.pl) – przewodniczący, członkowie Zarządu: Janina Czapnik, Krzysztof Tronczyński, Krzysztof Małyszczak, Krzysztof Rutkowski oraz Ireneusz Dziasek. Obecnie Grupa działa w składzie: Jarosław Gliszczyński (j.gliszczynski@psychoterapia-silesia.pl) – przewodniczący, członkowie Zarządu: Krzysztof Małyszczak, Krzysztof Rutkowski, Ireneusz Dziasek, Janusz Morasiewicz i Dominik Gawęda.