728 x 90

VII Śląskie Warsztaty Psychoterapii 25 – 27.11.2022 Gliwice

VII Śląskie Warsztaty Psychoterapii 25 – 27.11.2022 Gliwice

Z przykrością informujemy, że limit miejsc na Warsztaty został wyczerpany.

Kontakt do organizatorów: slaskiewarsztaty@gmail.com

Szanowne/Szanowni

Z przyjemnością informujemy, że w dniach 25 – 27.11.2022 odbędą się VII Śląskie Warsztaty Psychoterapii pod tytułem „Od zniechęcenie do optymizmu. Trudne i nietypowe relacje terapeutyczne”.

Miejscem konferencji będą Gliwice, Centrum Edukacyjne im. Jana Pawła II, znajdujące się na ul. Jana Pawła II 5a.

Konferencja jest organizowana przez Filię Śląską Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Śląskie Stowarzyszenie Psychoterapeutów. Zapraszamy psychoterapeutów, psychiatrów, psychologów i osoby szkolące się w psychoterapii. Warsztaty będą jak zwykle, przede wszystkim miejscem wymiany praktycznej wiedzy i doświadczeń psychoterapeutów. Przewidujemy wystąpienia plenarne i tematyczne, ale przede wszystkim warsztaty w mniejszych grupach. Liczymy nie tylko na omówienia kazuistyczne procesów terapeutycznych, ale również ogólne refleksje dotyczące drogi „od zniechęcenia do optymizmu”, rozważania na temat czynników diagnostycznych, relacyjnych i związanych z techniką terapeutyczną, które prowadzą do pozytywnej zmiany, czyli sukcesu w psychoterapii. Zapraszamy terapeutów różnych podejść, doświadczonych jak i będących w trakcie szkolenia, ortodoksyjnych i integrujących różne nurty do udziału i zgłaszania wystąpień. Niezmiennie ważny pozostaje walor integracyjny konferencji, czyli okazja do osobistego spotkania środowiska psychoterapeutów, osób na ogół bardzo zajętych i zapracowanych. Uważamy, że bezpośrednie spotkania mają szczególne znaczenie w trudnych i „nietypowych” czasach, w których przyszło nam żyć.

Dotychczas czynne uczestnictwo w konferencji zadeklarowali: prof. Bogdan de Barbaro, prof. Krzysztof Małyszczak, dr hab. Bernadetta Izydorczyk, Anna Bielańska, Jan Dyba, Katarzyna Ćwirko – Kusztan.

Opłaty:

  • wpłata do 30.09.2022 – 650 złotych,
  • wpłata od 1.10.2022 do 15.11.2022 – 750 złotych,
  • wpłata po 16.11.2022 – 900 złotych.

Zgłoszenia biernego udziału i cennik w poniższym formularzu

Serdecznie zapraszamy!

Inne wiadomości