728 x 90 • Informacja na temat sesji egzaminacyjnej

  Informacja na temat sesji egzaminacyjnej0

  Informacja dotyczy najbliższej sesji egzaminacyjnej. Ostateczny termin nadsyłania dokumentów zostaje przesunięty do 30 listopada 2020 r. Wszystkie osoby, które prześlą Kartę Kandydata dostaną informację zwrotną w tej sprawie do 15 listopada br. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość w świetle obecnej sytuacji epidemiologicznej.

  READ MORE
 • List otwarty wobec stanowiska KEP w sprawie osób LGBT+

  List otwarty wobec stanowiska KEP w sprawie osób LGBT+0

  List otwarty psychoterapeutów, psychologów i psychiatrów wobec stanowiska Konferencji Episkopatu Polski Wspólnoty Wyznaniowej Kościoła Rzymskokatolickiego (KEP) w sprawie osób LGBT+ Stanowisko Konferencji Episkopatu Polski Wspólnoty Wyznaniowej Kościoła Rzymskokatolickiego (KEP) opublikowane 28 sierpnia br. w sprawie osób LGBT+ dotyczy kwestii w istotny sposób powiązanych z pracą psychoterapeutów, psychologów i psychiatrów. Zajmując się na co dzień pomaganiem

  READ MORE
 • Forum Psychoterapeutów

  Forum Psychoterapeutów0

  16 i 17 października 2020 r. odbyło się wydarzenie online „Forum Psychoterapeutów”. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego przy współpracy z Sekcją Naukową Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz z Sekcją Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Szczegóły wydarzenia znajdują się TUTAJ.

  READ MORE