728 x 90

IV Forum Psychoterapii Psychoz – 19.11.2022

IV Forum Psychoterapii Psychoz – 19.11.2022

Zapraszamy na czwartą edycję konferencji Forum Psychoterapii Psychoz, która odbędzie się 19 listopada 2022. Skupiamy się przede wszystkim na znaczeniu traumy i dysocjacji w psychozie. Jak zwykle dużo uwagi poświęcimy psychoterapii osób doświadczających „głosów”. Tym razem konferencja odbędzie się w formie ONLINE.

W obecnej edycji konferencji Eleanor Longden której TED talk miał 2,5 miliona obejrzeń w pierwszym roku i został przetłumaczony na 33 języki, w tym polski, opowie o projekcie terapii dla osób z doświadczeniem głosów. Izabela Stefaniak opowie o nowoczesnej terapii dla osób z doświadczeniem głosów prowadzonej w polskich warunkach: terapii awatara. Ewelina Łoboz podzieli się refleksjami na temat relacji psychotycznej i niepsychotycznej części umysłu. Amy Hardy przedstawi najbardziej współczesne koncepcje jak trauma prowadzi do psychozy. Radosław Tomalski opowie o znaczeniu regulacji emocjonalnej u osób z doświadczeniem psychozy

Konferencja będzie poprzedzona warsztatem przedkonferencyjnym nt. terapii CBT skoncentrowanej na traumie dla osób w psychozie. Poprowadzi go Amy Hardy z King’s College London w dniu 18 listopada 2022.

INFORMACJA O KOSZTACH

• Opłata za udział w warsztacie przedkonferencyjnym i konferencji: 800 zł.

• Opłata za udział tylko w konferencji: 400 zł.

• Opłata za udział tylko w warsztacie przedkonferencyjnym: 450 zł

Dla członków SNP PTP rabat 10% po zastosowaniu na ostatnim etapie rejestracji kodu: 4.FPP10

PEŁNA INFORMACJA I ZAPISY:  www.e-psyche.eu/4fpp

Inne wiadomości